Info@zae.sk

Tel. / WhatsApp: +421 917 06 75 19

Doprava zdarma nad 150€

Doprava zdarma nad 150 €

Galéria látok

Vitajte v galérii látok. Objavte nekonečné možnosti pre svoje čalúnené panely. Ponúkame širokú paletu farieb, ktoré môžu byť prispôsobené vašim predstavám.
Naša galéria vám ponúka pestrý výber látok, ktorú pravidelne dopĺňame. Prezrite si každú vzorku v našej galérii a nechajte sa inšpirovať ich krásou a kvalitou. Každá fotografia je dôkladne spracovaná, aby vám poskytla čo najpresnejší náhľad na ich textúru a farebné odtiene.
V prípade, že si potrebujete bližšie prezrieť a ohmatať vzorky naživo, neváhajte nás kontaktovať a radi vám pošleme vzorkovník látok. Vytvorte si dokonalý interiér so štýlovými látkami, ktoré prinesú do vášho domova jedinečný vzhľad, eleganciu a šmrnc.
Dekoračný zamat - Ružová

 

Ružová

Žiarivá a hravá. Je to farba mladosti a radosti, ktorá prinesie do vášho interiéru život a energiu. Ružová evokuje mier, harmóniu a jej prítomnosť pridáva do vášho interiéru šarm a ženskosť.

 

Čierna

Elegantná a nadčasová. Je to odtieň, ktorý dodáva priestoru pôsobivý štýl. Čierna vytvára kontrast a pritiahne pohľady, čo ju robí výrazným prvkom v interiéri.

 

Sivá

Ľahká a vzdušná. Je to odtieň, ktorý pridáva do vášho interiéru priestorovosť a jemnosť. Sivá je univerzálnou farbou, ktorá sa dokonale hodí do akéhokoľvek štýlu a prostredia.

 

Smaragdovo Zelená

Osviežujúca a živá. Je to odtieň, ktorý prináša do vášho interiéru prírodný a elegantný vzhľad. Smaragdovo zelená farba pôsobí vzdušne a dodáva priestoru energiu a harmóniu.

 

Horčicovo žltá

Slnečná a optimistická. Je to farba, ktorá prináša do vášho interiéru pocit radosti a života. Horčicovo žltá farba dodáva čalúneným panelom žiarivý a veselý charakter, a jej prítomnosť vytvára príjemnú a pozitívnu atmosféru.

 

Modrá

Nadčasová a elegantná. Je to farba, ktorá dodáva vášmu interiéru štýl a pôsobivosť. Modrá farba je symbolom harmónie, vyváženosti a čalúnené panely v modrej farbe vytvárajú príjemnú a sofistikovanú atmosféru.

 

Hnedá

Teplá a prírodná. Je to odtieň, ktorý evokuje pocit útulnosti a bezpečia. Hnedá dodáva Vášmu interiéru prírodný a autentický vzhľad, a jej prítomnosť vytvára príjemnú a priateľskú atmosféru.

 

Biela

Jednoduchá a čistá. Je to farba, ktorá dodáva vášmu interiéru pocit priestranosti a sviežosti. Biela farba je symbolom čistoty, harmónie a jej prítomnosť vytvára príjemnú a jasnú atmosféru.

 

Červená

Výrazná a energická. Je to farba, ktorá pridáva do vášho interiéru žiarivý a dynamický prvok. Červená farba je symbolom vášne a sily, a jej prítomnosť vytvára dynamický a živý dojem.
Nákupný košík
Instagram