Galéria látok

Vitajte v galérii látok. Objavte nekonečné možnosti pre svoje čalúnené panely. Ponúkame širokú paletu farieb, ktoré môžu byť prispôsobené vašim predstavám.
Naša galéria vám ponúka pestrý výber látok, ktorú pravidelne dopĺňame. Prezrite si každú vzorku v našej galérii a nechajte sa inšpirovať ich krásou a kvalitou. Každá fotografia je dôkladne spracovaná, aby vám poskytla čo najpresnejší náhľad na ich textúru a farebné odtiene.
V prípade, že si potrebujete bližšie prezrieť a ohmatať vzorky naživo, neváhajte nás kontaktovať a radi vám pošleme vzorkovník látok. Vytvorte si dokonalý interiér so štýlovými látkami, ktoré prinesú do vášho domova jedinečný vzhľad, eleganciu a šmrnc.

Tmavosivá

Farba elegancie a luxusu. Dodáva vkusne a moderné prostredie. Svojim tichým vplyvom navodzuje pocit hĺbky a pohodlia, pritom dodáva dôstojnosť a jedinečný charakter. Harmonicky dopĺňa moderný interiér. 

Sivohnedá

Je kombináciou neutrálnosti a teplého tónu, vďaka čomu vytvára atmosféru s eleganciou a prirodzenosťou. Sivohnedá farba je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vyvážený a decentný odtieň pre svoj interiér.

Cappuccino

Farba pokoja a tepla. Svojim jemným spojením hnedého a krémového tónu prináša do miestnosti dotyk prírody a vytvára ideálny priestor pre oddych a relax. Je to farba, ktorá pomáha dotvoriť moderný interiér.

Béžová

Táto farba vytvára pokoj, relax, ale aj eleganciu. Je tvorená kombináciou bielej, z ktorej si nesie čistotu a teplej hnedej. Veľmi dobre sa kombinuje s ostatnými farbami, no aj napriek tomu sama pôsobí elegantne.

Ružová

Žiarivá a hravá. Je to farba mladosti a radosti, ktorá prinesie do vášho interiéru život a energiu. Ružová evokuje mier, harmóniu a jej prítomnosť pridáva do vášho interiéru šarm a ženskosť.

Sivá

Ľahká a vzdušná. Je to odtieň, ktorý pridáva do vášho interiéru priestorovosť a jemnosť. Sivá je univerzálnou farbou, ktorá sa dokonale hodí do akéhokoľvek štýlu a prostredia.

Hnedá

Teplá a prírodná. Je to odtieň, ktorý evokuje pocit útulnosti a bezpečia. Hnedá dodáva Vášmu interiéru prírodný a autentický vzhľad, a jej prítomnosť vytvára príjemnú a priateľskú atmosféru.

Karamelová

Slnečná a optimistická. Je to farba, ktorá prináša do vášho interiéru pocit radosti a života. Horčicovo žltá farba dodáva čalúneným panelom žiarivý a veselý charakter, a jej prítomnosť vytvára príjemnú a pozitívnu atmosféru.

Červená

Výrazná a energická. Je to farba, ktorá pridáva do vášho interiéru žiarivý a dynamický prvok. Červená farba je symbolom vášne a sily, a jej prítomnosť vytvára dynamický a živý dojem.

Smaragdovo zelená

Osviežujúca a živá. Je to odtieň, ktorý prináša do vášho interiéru prírodný a elegantný vzhľad. Smaragdovo zelená farba pôsobí vzdušne a dodáva priestoru energiu a harmóniu.

Modrá

Nadčasová a elegantná. Je to farba, ktorá dodáva vášmu interiéru štýl a pôsobivosť. Modrá farba je symbolom harmónie, vyváženosti a čalúnené panely v modrej farbe vytvárajú príjemnú a sofistikovanú atmosféru.

Tyrkysová

Tyrkysová farba, prekvapujúca a zároveň atraktívna. Aj v staroveku symbolizovala čistotu a večnú lásku. Verí sa, že tyrkysová prináša kreatívnu inšpiráciu, odstraňuje duševné úzkosti, odráža zmyselnosť a emocionálnu otvorenosť.

Čierna

Elegantná a nadčasová. Je to odtieň, ktorý dodáva priestoru pôsobivý štýl. Čierna vytvára kontrast a pritiahne pohľady, čo ju robí výrazným prvkom v interiéri.

Púdrovo Ružová

Jednoduchá a čistá. Je to farba, ktorá dodáva vášmu interiéru pocit priestrannosti a sviežosti. Jemná biela farba je symbolom čistoty, harmónie a jej prítomnosť vytvára príjemnú a jasnú atmosféru.

Biela

Jemná a čistá. Biela farba v interiéri evokuje čistotu a priestorovú otvorenosť. Jej jemný a neutrálny charakter prispieva k pocitu svetla a sviežosti v miestnosti.

Nákupný košík
Instagram